Hemen Başvur..
Kişisel Bilgileriniz

Uzman Psikolojik Danisman Aygül Bahar YILDIZ

Uzman Psikolojik Danisman Aygül Bahar YILMAZ, Konya Üniversitesi Psikolojik Danismnalik ve rehberlik bölümünde "Ergenlerde degerler sorumluluk bilinci ve aidiyet duygusunun gelistirilmesi"konulu tez çalismasini yapmistir.

.... Detay için Tıklayın

Uzman Psikolojik Danisman Esra ULUBEY

Konya Eregli dogumlu olan Esra Ulubey’in çocuklugu Erzincan, Adana, Izmir, Konya illerinde geçmis ve ilk ve orta ögrenimini bu illerde tamamlamistir. Liseyi bitirdigi yil Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danismanlik Anabilim Dalini kazanan Ulubey lisans egitimini burada tamamlamistir. Ayni yil yüksek lisans egitimine baslayan Ulubey Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danismanlik Yüksek Lisans Programini tamamlayarak Uzman Psikolojik Danisman ünvani almistir. Yüksek lisansi bitirdigi yil doktora egitimine baslayan Ulubey halen Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danismanlik Anabilim Dalinda doktora egitimine devam etmektedir.

.... Detay için Tıklayın

Uzman Psikolog Hatice ARSLAN

1985 Berlin dogumlu olan Hatice hocamiz, ilk ve orta ögrenimini Almanya Berlin’de, Berlin’in en iyi okullarindan birinde tamamlamistir. Lisans Egitiminin ilk iki yilini Berlin Hür Üniversitesinde Psikoloji alaninda tamamlayan hocamiz, 3ve 4. Yilini Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlayip Psikolog unvanini aldiktan sonra, Mersin Üniversitesinde Aile Psikolojisi alanindan Yüksek Lisansini tamamlayip Uzman Psikolog Unvanini aldi, su anda Adana da uzman psikolog unvani ile çalismaktadir.

.... Detay için Tıklayın

Uzman Psikolojik Danisman Sengül INAN GÜLPINAR

Çukurova Üniversitesinde Psikolojik Danismanlik ve Rehberlik Lisans Egitimini birincilik ile bitiren Sengül Inan Gülpinar Yine Ayni Üniversite de Psikolojik Danismanlik Yüksek Lisansini Tamamlamistir. Aile Danismanligi ve aile rehberligi hizmeti ile birçok aile içi problem yasayan çiftler yada anne-kiz, baba ve çocuk problemlerinin çözülmesinde yüksek oranda basari saglayip iletisimi daha kuvvetli ailelerin olusumuna katkida bulunmustur.

.... Detay için Tıklayın

Uzman Klinik Psikolog Derya SEYDIOGLU

Aile Danismani Derya Seydioglu,yüksek lisansini Klinik psikoloji alaninda yapmistir.Meslek yasami boyunca farkli illerdeçesitli kurumlarda Rehber ve psikolojik Danismani,egitim danismani olarak hizmet vermis,egitimci olarak derslere katilmistir.Bunun yaninda meslegi kapsaminda çesitli kurumlarda egitimler ve seminerler vermektedir.

.... Detay için Tıklayın